دعوت فرماندار آران و بیدگل از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

[ad_1]

به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوالفضل معینی نژاد، اظهار داشت: مردم این شهرستان روز قدس را به روزی ماندگار در تاریخ پر افتخار خود مبدل خواهند کرد.

وی، روز قدس را میراث گرانبهای حضرت امام خمینی(ره) نام برد و افزود: تدبیر، دوراندیشی و آینده‌نگری حکیمانه امام راحل(ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس،حمایت از ملت مظلوم فلسطین را استواری ابدی و جهانی بخشید تا برای همیشه مسئله فلسطین در یاد و خاطره آزادیخواهان و مسلمانان عالم زنده بماند و فراموش نکنند که بیت‌المقدس پاره تن اسلام است.

معینی نژاد، روز قدس را  روز برآمدن امواج خروشان ملتهای آگاه و غیور علیه ظلم و ستم خواند و خاطرنشان کرد:  روز قدس تجلی آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است.

وی تصریح کرد: بی تردید حضور پرشور و گسترده آحاد مردم مومن، روزه دار و ولایی این شهرستان همراه با هم میهنان فهیم و انقلابی و ملت‌های مسلمان و مردم آزاداندیش جهان در راهپیمایی عظیم روز قدس مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و گامی بلند برای خنثی‌سازی توطئه‌های استکبار جهانی خواهد بود.

فرماندار آران و بیدگل با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم ولایت‌مدار شهرستان آران و بیدگل از آنان دعوت نمود تا بار دیگر با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، از آرمان قدس که همان آزادسازی فلسطین عزیز است حمایت کنند و نشان دهند که این آرمان شریف و فلسطین عزیز را هرگز فراموش نخواهند کرد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *