دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل با خانواده های معظم شهدای ابوزیدآباد

[ad_1]

به گزارش آران و بیدگل نیوز، در این دیدار که با خانواده های معظم شهیدان علی اکبر توسلی و غلامرضا غفوری از شهدای شهرابوزیدآباد و روستای کاغذی بخش کویرات انجام شد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را از ذخایر انقلاب برشمرد و اظهار داشت: ما باید از خاطرات جانبازان و ایثارگران که در جبهه ها داشتند بهره مند شویم و بلکه این خاطرات به نسل آینده نیز منتقل شود تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به فراموشی سپرده نشود.

دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل با خانواده های معظم شهدای ابوزیدآباد

سرهنگ مرتضی فرمانیان، شهادت را یک فرهنگ غنی و با ارزش دانست و اذعان داشت: شهادت یک هدفی والا و مقدس است، چرا که بخاطر قرب الهی بوده و رضایت خداوند را به همراه دارد و شهدا با جانفشانی های خود، نسل های آینده خود را جاودان و سربلند کردند.

وی،افزود: امنیت و آسایشی که امروز داریم مرهون شهدایی هستیم که محیط سالمی را به ما هدیه بخشیدند که باید قدرشناس آن باشیم.

فرمانده حوزه بسیج امام حسین(ع)، انتقال فرهنگ شهادت را به نسل های سوم و چهارم که جنگ و جبهه را درک نکرده اند،امری ضروری دانست و خاطرنشان کرد: وقتی نسل جدید،وصیت های نامه ها و خاطرات شهدا را مرور می کند مسیری را طی که می کند که موجب رضایت الهی است و این یک معجزه ای از طرف شهداست.

وی،افزود: شهدا،از امتحان الهی سربلند بیرون آمدند و این سربلندی شامل مادران و پدران آنها نیز می باشند که امانت الهی خود را وقف اسلام کردند و این بزرگترین افتخار برای خانواده های معظم شهدا می باشد.
                                 
*خبرنگار:سید یاسین قهاری

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *