راهیابی ورزشکار آران و بیدگلی به مسابقات آسیایی دو و میدانی پیشکسوتان

[ad_1]

به گزارش آران و بیدگل نیوز، نخستین دوره رقابت های دو و میدانی پیشکسوتان با هدف انتخاب برترین های ایران برای اعزام به مسابقات آسیایی، با حضور پرشور بیش از 400 دو و میدانی کار (آقایان و بانوان) در 5 رده سنی، صبح روز گذشته (یکشنبه) 11 تیرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران با معرفی نفرات برتر در هر رده سنی به پایان رسید.

راهیابی ورزشکار آران و بیدگلی به مسابقات آسیایی دو و میدانی پیشکسوتان

در این دوره از مسابقات حسن بادپی توانست در رشته پرش طول رده سنی 35 تا 49 و رکود 6/00 مقام اول را کسب نماید.

در این رقابت صمیمانه که با همکاری فدراسیون دو و میدانی و انجمن پیشکسوتان دو و میدانی ایران برگزار شد، تنی چند از رکورد داران و قهرمانان پیشین دو و میدانی ایران برای رقابت و عده ای نیز برای دیدن دوستان و رقبای قدیمی شان به ورزشگاه آمده بودند.

 برابر اعلام قبلی در خصوص انتخاب برترین ها، منتخبین هر رده سنی جهت حضور در مسابقات آسیایی پیشکسوتان معرفی و با هزینه شخصی در رقابت ها حضور خواهند یافت.

حسن بادپی، متولد  ۱۳۵۴ از سال 1374 در مسابقات دو و میدانی کشور شرکت داشته و قهرمان بسیاری از مسابقات بوده است. وی با حضور خود در سال های ۸۱ تا ۸۸ در مسابقات و لیگ کشوری در سکوهای اول تا سومی ایستاد و توانست رکورددار پرتاب نیزه جوانان کشور باشد.

وی مربی قابل تحسینی است که با انگیزه و پشتکار فراوان خود توانسته بدون امکانات و پشتیبانی قابل توجهی، قهرمانانی همچون ریحانه مبینی، مجتبی شبانه(قهرمان پرتاب دیسک آسیا در سال۹۱ )، علی رمضانی( رکوردار پرتاب نیزه نوجوانان کشور در سال ۹۱)، حمیدرضا حجتی(قهرمان دانش آموزان ایران و نفر سوم دانش آموزان جهان در رشته پرتاب دیسک در سال۹۰ )، صادق میرزایی( نفر سوم پرش طول نوجوانان ایران در سال۹۱)، محمد رضا( سلیمی  نایب قهرمان دانش آموزان ایران در رشته پرتاب وزنه در سال  ۹۰) و … پرورش دهد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *