قهرمانی تیم انوشه نوش آباد در مسابقات فوتسال نونهالان جام رمضان+تصاویر

[ad_1]

به گزارش آران و بیدگل نیوز، مسابقات فوتسال جام رمضان در رده سنی  نونهالان با حضور یازده تیم در دو گروه به صورت دوره ای از روز چهارشنبه 17 خرداد در سالن شهدای ورزشکار آغاز شد  و در نهایت با قهرمانی  تیم انوشه نوش آباد در تاریخ 7 تیرماه سال جاری به پایان رسید.

قهرمانی تیم انوشه نوش آباد در مسابقات فوتسال نونهالان جام رمضان

تیمهای پاس ، ملی پوشان هماب ، شهید سقایی نوش آباد ، خانه هنرمندان ، افسر الف ، فجر در گروه الف و  تیمهای ملی پوشان هما الف ، انوشه نوش آباد ، افسر ب ، هلال نصر آباد ، هما بیدگل در گروه ب در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابتها  پرداختند.

از گروه اول و دوم به ترتیب  تیمهای فجر و انوشه بعنوان تیم نخست به مرحله نیمه نهایی صعود کردند . وتیمهای هنرمندان و افسر از گروه اول و تیمهای هما آران و همابیدگل از گروه دوم بعنوان تیمهای دوم و سوم گروههای خود برای صعود به مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیمهای هنرمندان و هما اران به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در مرحله نیمه نهایی تیم انوشه و فجر با نتایج مشابه دو بر یک از سد حریفان خود به ترتیب همای آران و هنرمندان گذشتند و به فینال راه یافتند . در روز پایانی در دیدار رده بندی تیمهای همای آران و هنرمندان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه شش بر یک به سود همای آران به پایان رسید و در دیدار فینال دو تیم انوشه نوش اباد و فجر آران به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 4 بر 2 به نفع انوشه به پایان رسید.

 مسابقات فوتسال نونهالان جام رمضان شهرستان آران و بیدگل با قهرمانی  تیم انوشه نوش آباد به پایان رسید.

همچنین در این مسابقات فجر عباس آباد به نائب قهرمانی و ملی پوشان هما آران به مقام سوم دست پیدا کردند.

در اختتامیه این بازی ها که با حضور جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد، از تیم های مقام آورنده تقدیر شد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *