پیام تبریک امام جمعه آران و بیدگل به مناسبت عید سعید فطر

[ad_1]

به گزارش آران و بیدگل نیوز، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

پیام تبریک امام جمعه آران و بیدگل به مناسبت عید سعید فطر

بسمه تعالی

الحمد لله على ما هدانا و له الشكر على ما اولانا
عید سعید فطر تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار و شستو شوی جان در نهر پاک رمضان است عید توفیق بر طاعات پروردگار و عبادات و عید توبه و انابت و تهذیب نفس و عید ذکر و یاد محرومان و گرسنگان و عید زیبایی های معنوی و عید بشارت و سعادت و عید خداجویی ،خدا پرستی و خدا ترسی است .
عید فطر روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس و شکرگزاری به درگاه الهی به پاس آنچه د رضیافت خویش مارابه آن مهمان نموده و بسوی آن هدایت فرمود. پاک ترین عیدی که یادآور جشن و شادمانی و زدودن غبار غم از دلهاست،روز اکمال بهار صیام و قیام و شکر نعمات وروز کرامت و شرافت صالحان است و خوش به حال کسی که در پرتوی فرصت نورانی ماه مبارک رمضان و در سایه لیالی پرفیض قدر توشه ای از تقوی بر گرفته وبا ذکر اللهم اهل الکبریا والعظمه به استقبال این عید فرخنده امده باشد
بر کسی پوشیده نیست که شرایط اکنون جهان اسلام بیش از همه به نفع رژیم صهیونیستی است و ملت مظلوم کشور های اسلامی از جمله عراق ،سوریه ،یمن ، فلسطین و مسلمانان اقصا نقاط جهان زیان کننده اصلی این مصائب هستند .
امروز دشمنان اسلام در راس آنها آمریکای جهانخوار و با پشتیبانی وهابیت آل سعود در چهره تروریست های ظاهر شده  داعش که نام اسلام را غصب نموده ند و جنایاتی را مرتکب می شوند که اسلام عزیز از آن بیزار است وبا سلاح تکفیر بزرگترین جنایات را در حق اسلام ومسلمین روا می دارند ومسلمانان را در سراسر گیتی به جان هم انداخته اند . وآنچه می تواند نقشه های شوم آنان را خنثی سازد اتحاد و وحدت بین مسلمین است وماباید به آن اهتمام ورزیم .
اینجانب ضمن آرزوی  قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ،عید سعید فطررا به پیشگاه حضرت ولی عصر عج،رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای حفظه الله تعالی ،و همه مسلمین جهان بویژه مردم ولایتمدار دار الشهدای آران وبیدگل تبریک و تهنیت عرض می نمایم واز خداوند سبحان پیروزی اسلام و مسلمین و رفع هم و غم برای مسلمانان و رستگار ی عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم .امید است که همه در نماز عید سعید فطر شرکت نموده که اتحاد و وحدت مهمترن پیام اجتماعی نماز عید فطر است .

سید محمد موسوی

امام جمعه آران وبیدگل

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *